Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonow - wybory samorządowe

Utworzony przez Przemysław Leniak, 10 września 2014 r. o 11:37
Przemuś za Adelę robi ;-)
Adela sama za siebie robi...  
jak się nie mają czego czepiać, to nawet zmarłym nie dadzą spokoju. Taka karma.
Etymologię słowa się zna? Niekoniecznie chyba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się nie mają czego czepiać, to nawet zmarłym nie dadzą spokoju. Taka karma.
czepić się to akurat jest czego, czasem to nawet nie wiadomo od czego zacząć, a z tą karmą to masz na myśli taką dla psa czy kota bo inna to tu nijak nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy te wybory bo ja dopiero wróciłem po weselu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garuluję Kaśce!!!!! Ide Pierdyknąć Baniaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bryda się przyda a Łysy niech idzie plewić róże na rondzie! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słów kilka jeszcze na temat wyborów, kandydatów, gospodarzy i włodarzy... Jest takie miejsce pamięci - cmentarz z I Wojny Światowej, przy pięknej, wyremontowanej unijno - powiatowej drodze Krzczonów - Olszanka - Lublin ( gmina Krzczonów). Co ciekawe, jest na terenie pola Wójta gminy, który to pole wokół cmentarza uprawia. Czy nie widzi zdewastowanego ogrodzenia wokół? Czy nazbyt wyborami zajęty? Chyba nie, skoro od lata ( a miałam niewątpliwą przyjemność przebywać w Olszance), i cmentarz i Pomnik Pamięci na Zastawiu w ten sam sposób opuszczony, zaniedbany. Kiepski gospodarz z tego P.P.M. Wójta Krzczonowa! Szlaki rowerowe i ścieżki edukacyjne nie czytelne zupełnie. A w głowie mu spalarnia... No ale... pecunia non olet.
Powiedz mi Adela co to qrwa ma znaczyć ??? Takie Rybczewice od 26. września mogą zrobić prawie 37 tys. odsłon tematu o swojej gminie, a my mając dwa tygodnie przewagi ledwo 22 tys. przekroczylim. I Leniaka transferowalim do składu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie sie podzial ten Wasz spamer? Plesnak czy Lesniak, czy jakos tak? Przed wyborami spamowal jak niespelna rozumu gimnazjalista, a teraz taka cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bana dostał. Sprawę ma w sadzie podobno. Ktoś mu  jeszcze na dodatek złozył doniesienie do prokuratury za donoszenie na coś co nie miało miejsca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jest głodny sławy i bez szyldu nie będzie marnował czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok nie wyrok ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy już pierwszą konkretną uchwałę Rady Gminy Krzczonów na wniosek przewodniczącego kurdupla Jarosława M. jest podwyżka pensji dla nowego wójta ciekawe czy podniosą pracownikom też staremu wystarczyła minimalna pensja no ale taka dynamiczna zdolna rozwojowa musi mieć więcej. ciekawe co dalej będziemy oserwować narazie dobrze zaczynają od siebie. jeszcze zapłaczenie za Podsiadłym.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy już pierwszą konkretną uchwałę Rady Gminy Krzczonów na wniosek przewodniczącego kurdupla Jarosława M. jest podwyżka pensji dla nowego wójta ciekawe czy podniosą pracownikom też staremu wystarczyła minimalna pensja no ale taka dynamiczna zdolna rozwojowa musi mieć więcej. ciekawe co dalej będziemy oserwować narazie dobrze zaczynają od siebie. jeszcze zapłaczenie za Podsiadłym. 
Myślę, że auto służbowe na dojazdy z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tak ludzie w Krzczonowie zaniemówili wszystko gra i buczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI !!!! NSZE kRZCZONOWSKIE RADIO !!!!   ###### PRZEMEKKAINEL.PL   !!!!           i MÓJ PRZYJACIEL JAKO GOŚĆ !!!! ZAPRASZAM    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]przemekkainel.pl/przemo.flv[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]przemekkainel.pl/przemo.flv[/media]
To nie ten plik ;) Ooooo! Tak by to mogło grać B) [media]http://przemekkainel.pl/leniaktv.swf[/media]  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tak ludzie w Krzczonowie zaniemówili wszystko gra i buczy ?
Buuuczy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale ten film nie opisany ... kto to jest ???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno było i jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoimi obstawiają wszystko co można radani bezradni i to ma być lepiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...